Sprawne ważenie na linii produkcyjnej z zastosowaniem wagi typu Big-Bag.

Sprawne ważenie na linii produkcyjnej z zastosowaniem wagi typu Big-Bag.

Sprawne ważenie na linii produkcyjnej z zastosowaniem wagi typu Big-Bag. Kompleksowe podejście to nasza specjalność.

Waga typu Big-Bag jest idealnym rozwiązaniem dla linii produkcyjnych, w których istotna jest precyzja załadunku materiału do zadanej masy w sposób sprawny i łatwy przy jak najmniejszym nakładzie pracy pracownika.
Waga przeznaczona do materiałów sypkich typu granulaty, materiały pylące (produkty mączne, cukier, kawa) oraz inne materiały np. karma dla zwierząt, nasiona, pestki, wiórki.
Nasi konstruktorzy dostosowują projekty do zapotrzebowania danego przedsiębiorstwa. Jeżeli wymagania nie są ściśle sprecyzowane, udają się na miejsce, w którym ma być zamontowana waga by wspólnie z klientem ustalić potrzeby, które powinny być zaspokojone.
Wymagania dla różnych profili działalności linii produkcyjnych często odbiegają od siebie, dlatego mogą różnić się wyglądem i funkcjonalnością. W ofercie dostępne jest stanowisko załadunku Big-Bag z wagą umieszczoną w podnoszonych ramionach (ważony Big-Bag zawieszony na ramionach wagowych) jak również stanowisko załadunku Big-Bag z wagą pomostową (ważony Big-Bag postawiony na pomoście wagowym). Proponujemy również wiele rozwiązań dodatkowych np. podest wibracyjny do zagęszczenia medium w worku.
Dla jednej z firm przetwórstwa mączki kostnej z sukcesem zrealizowaliśmy projekt wagi typu Big-Bag, czego potwierdzeniem są obecnie wykonywane kolejne realizacje dwóch stanowisk załadunku z wagą umieszczoną na ramionach z podestem wibracyjnym, gdzie zastosowany został dodatkowo system podnoszenia worka. Jeśli borykasz się z problemem skutecznego ważenia i pakowania, skontaktuj się z Działem Handlowym i sprawdź co możemy zrobić dla Twojej branży. Zobacz ofertę klikając w przycisk poniżej.

Więcej informacji o wagach typu Big-Bag