SmartWag – sprytne ważenie

SmartWag – sprytne ważenie

Ważenie, znakowanie, etykietowanie i raportowanie nigdy nie było takie proste. Wszechstronność wzbogacona o intuicyjną obsługę połączone w jednym systemie – SMARTwag.

Sprytne ważenie możliwe jest dzięki zintegrowaniu kontrolera wagowego SMART z oprogramowaniem wspomagającym. Kontroler współpracuje z dowolną wagą z oferty FAWAG i drukarką etykiet (Honeywell, Intermec). SMARTwag pozwala na nieograniczone możliwości zastosowania w różnorodnych procesach produkcyjnych związanych z pomiarem masy.

ELEMENTY SYSTEMU SmartWag:

  • Kontroler SMART - urządzenie zbudowane jest na bazie procesora INTEL, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Dotykowy 7 calowy, kolorowy wyświetlacz, złącza i gniazda umieszczone są na tylnej stronie obudowy, włączanie i wyłączanie urządzenia za pomocą dodatkowego przycisku na przedniej części obudowy to tylko niektóre atuty przemawiające za prostą obsługą urządzenia. Wyjątkowo małe gabaryty i wytrzymała obudowa czynią ze SMART-a doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy w trudnych warunkach przemysłowych.
  • Aplikacja komputerowa FAWAG Studio - aplikacja na komputer PC pozwalająca programować bazy, projektować etykiety oraz raportować wyniki ważeń.
  • Waga (pomost wagowy z miernikiem ZOT) – wybór wagi z oferty FAWAG, zakres ważenia od 600 g do 150 ton

Więcej informacji