Waga elektroniczna FAWAG WS-1

Waga elektroniczna FAWAG WS-1

Waga FAWAG WS-1 to nowoczesna waga kontrolna.

Uzyskała europejskie zatwierdzenie typu, co oznacza, że urządzenie można sprzedawać i stosować w całej Unii Europejskiej. Najnowsza produkcja spółki FAWAG jest szybka a przy tym dokładna, z niezawodnym sposobem ważenia. Podkreślić warto jej atut – szalkę z największą powierzchnią ważenia w tym segmencie rynku.

Kolejnym znaczącym udogodnieniem jest niska platforma – ważna dla operatorów ceniących sobie swobodną pracę przy stanowisku. Aby komfort pracy był jeszcze wyższy, w wadze zamontowano dwa wysoko kontrastowe wyświetlacze (LED i graficzny LCD), a dzięki interfejsom można podpiąć wagę do kasy fiskalnej lub komputera. Codzienną pracę dodatkowo ułatwią funkcje: automatycznego zerowania pustej szalki, funkcja tary i blokada tary.

Możliwość liczenia sztuk detali o jednakowych masach czy też limity wagowe sprawiają, że waga doskonale sprawdzi się w magazynach, zakładach produkcyjnych, jak również w sklepach. Możliwość wyposażenia wagi w moduł bluetooth pozwala na komunikację bezprzewodową, co jest zupełną nowością w tego typu wagach. Elegancki design sprawia, że waga doskonale wpisuje się również we wnętrza ekskluzywnych sklepów np. z herbatami. Waga FAWAG WS-1 w obecnym kształcie to początek nowej rodziny wag, które poprzez modułową rozbudowę będą oferować dodatkowe możliwości, a tym samym będą zyskiwać kolejne obszary zastosowań.

Więcej informacji na stronie www.fawagws1.pl