Kasa fiskalna FAWAG Lite

Kasa fiskalna FAWAG Lite

Nowość! FAWAG postawił na kasę fiskalną.

Od 2018 roku firma wchodzi na rynek urządzeń fiskalnych z kasą FAWAG Lite. Jest to solidna, prosta kasa. Kasa bazuje na sprawdzonych i trwałych podzespołach z wytrzymałą i mocną obudową. Jest przyjazna w użytkowaniu dzięki intuicyjnemu menu i łatwej obsłudze.

Kasa odporna jest na warunki termiczne (pracuje w temp. od 5 do 40 °C). Posiada dwa alfanumeryczne wyświetlacze LCD – dla operatora i dla klienta z odpowiednio dobranym kontrastem, aby nie męczyć wzroku podczas wielogodzinnej pracy. FAWAG Lite to ergonomiczne urządzenie, które zajmuje mało miejsca na ladzie.

Funkcjonalność kasy zapewnia złącze USB, które daje możliwość podłączenia skanera kodów kreskowych lub komunikację z komputerem, jak również złącze do podłączenia szuflady. W codziennej obsłudze pracę usprawni intuicyjne menu, mechanizm szybkiej wymiany papieru „wrzuć i drukuj”.

Kasa z pewnością będzie cieszyć dużą popularnością wśród firm z wielu branż m.in. motoryzacyjnej, kosmetycznej. Elegancki design sprawia, że kasa pasuje do wnętrz sklepów odzieżowych i obuwniczych.

Więcej informacji na www.fawaglite.pl